Szczegóły szkolenia
Webinarium "Polscy uczeni i odkrywcy, którzy zmienili świat"
Webinarium "Polscy uczeni i odkrywcy, którzy zmienili świat"

Edukacja historyczna i obywatelska

Ośrodek Rozwoju Edukacji

nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni zatrudnieni w placówkach doskonalenia nauczycieli, nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie, Specjaliści, nauczyciele, metodycy, konsultanci zajmującym się nauczaniem języka hiszpańskiego, dyrektorzy szkół, nauczyciele historii, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, podstawowej i ponadpodstawowej, wychowawcy klas, nauczyciele świetlicy , nauczyciele zainteresowani edukacją historyczną

7-21.02.2022

webinarium

Szanowni Państwo,
W 200. rocznicę urodzin Ignacego Łukasiewicza, genialnego polskiego wynalazcy i działacza niepodległosciowego, którego Sejm ogłosił patronem 2022 roku, Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w szkoleniu poświeconym wybranym sylwetkom polskich uczonych, wynalazców i odkrywców, którzy odcisnęli piętno nie tylko na nauce polskiej, ale i światowej.

Celem naszego spotkania jest nie tylko przyjrzenie się tym niezwykłym postaciom, ale także zastanowienie się nad sposobami propagowania wiedzy o ich życiu i osiągnieciach w przestrzeni szkolnej - zarówno na lekcji, jak i poza nią. Prelegenci poza przedstawieniem poszczególnych sylwetek, skupiać się będą przede wszystkim na zasygnalizowaniu możliwosci ich wykorzystania podczas prowadzonych zajęć z uwzględnieniem wymagań stawianym przez podstawę programową.

Szkolenie, w formie webinarium, odbędzie się 24 lutego (czwartek) w godz. 10.00-15.00. Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo w załączniku.

Partnerami wydarzenia są Narodowe Muzeum Techniki w Warszawie oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Program szkolenia znajduje się pod tym linkiem: Program webinarium.pdf

platforma Click Meeting

michal.gniadek-zielinski@ore.edu.pl

Spotkanie odbędzie się na platformie Click Meeting. Wszystkie pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na adres: michal.gniadek-zielinski@gmail.com

24.02.2022
Nieaktywny