Szczegóły szkolenia
Ewaluacja i udzielanie informacji zwrotnej na lekcji języka obcego
Ewaluacja i udzielanie informacji zwrotnej na lekcji języka obcego

Języki obce

Ośrodek Rozwoju Edukacji i Goethe Institut

nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni, Nauczyciele języka niemieckiego, Czynni zawodowo nauczyciele języka niemieckiego II i III etapu edukacji oraz metodycy zajmujący się językiem niemieckim i pracujący w systemie edukacji.

Warsztat

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe-Institut w Warszawie zapraszają  na szkolenie w języku niemieckim 23 kwietnia 2022r.  w godzinach 09:00 - 12:15. Szkolenie odbędzie sie w formie stacjonarnej w Olsztyńskim Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Edwarda Turowskiego 3.

Uczestnicy szkolenia:

- dowiedzą się, jakie są doświadczenia innych nauczycieli języka niemieckiego na temat sposobów ewaluacji i udzielania informacji zwrotnej na lekcji języka obcego

- poznają  i wypróbują nowe rodzaje i typy ewaluacji i sposoby właściwego udzielania informacji zwrotnej

- nauczą jak zastosować nowe pomysły, techniki i ćwiczenia oraz zaplanują wprowadzenie poznanych typów ewaluacji/ feedbacku na własnej lekcji języka obcego).


 Harmonogram szkolenia

1. Wprowadzenie oraz wymiana doświadczeń na temat sposobów ewaluacji i udzielania informacji zwrotnej na lekcji języka obcego.

1

2. Prezentacja podstawowych rodzajów i możliwości ewaluacji oraz dyskusja nad sposobami właściwego i efektywnego udzielania informacji zwrotnej na lekcji języka obcego.

2

3. Zastosowanie przedstawionych pomysłów i narzędzi w praktyce –  planowanie działań własnych na lekcji języka niemieckiego.

1

 


Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Edwarda Turowskiego 3, 10-865 Olsztyn

Lider regionalny: Bartosz Czerwiński, e-mail: bartosz.czerwinski@icloud.com

Szkolenie jest bezpłatne. 

Kryteria naboru:

  1. czynni zawodowo nauczyciele języka niemieckiego II i III etapu edukacyjnego oraz nauczyciele
    konsultanci i doradcy metodyczni  zajmujący się językiem niemieckim.
  2. wypełnienie online formularza rejestracyjnego
  3. kolejność zgłoszeń.


Uwaga! Otrzymanie wiadomości e-mail informuje jedynie o pomyślnym przebiegu rejestracji online i nie jest potwierdzeniem zakwalifikowania się na szkolenie. 

Po zakończeniu rekrutacji lub po wyczerpaniu limitu miejsc osoby zarejstrowane otrzymają od prowadzącego mailowa informację o zakwalifikowaniu na szkolenie.


Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu dostępne będzie do samodzielnego pobrania z konta  Uczestnika na platformie Szkoleń ORE  w ciągu 14 dni roboczych. Osoby uprawnione otrzymają od prowadzącego szkolenie instrukcję pobierania dokumentu.

23.04.2022 (Olsztyn)
Nieaktywny