Szczegóły szkolenia
Maksymilian Maria Kolbe jako wzór osobowy dla współczesnego Polaka
Maksymilian Maria Kolbe jako wzór osobowy dla współczesnego Polaka

Edukacja historyczna i obywatelska

Ośrodek Rozwoju Edukacji

nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie, doradcy metodyczni ds. historii i wiedzy o społeczeństwie (WOS), nauczyciele historii i WOS-u wszystkich typów szkół, nauczyciele etyki , filozofii oraz nauczyciele -wychowawcy wszystkich typów szkół, nauczyciele religii, etyki, filozofii, psycholodzy, pedagodzy

06.10.2021-13.10.2021

Wykład / warsztat

Szanowni Państwo,
W roku 80. rocznicy śmierci św. o. Maksymiliana Marii Kolbego, misjonarza, wydawcy i męczennika Auschwitz, zapraszamy serdecznie do udziału w wykładzie dr. hab. prof. ucz. Pawła Skibińskiego (Uniwersytet Warszawski) pt. "Maksymilian Maria Kolbe jako wzór osobowy dla współczesnego Polaka" oraz dyskusji wokół wystąpienia.

Spotkanie w formie on-line odbędzie się 18 października (poniedziałek) o godz. 14.00 na żywo. Przewidziany jest godzinny wykład i półgodzinna dyskusja.

online

michal.gniadek-zielinski@ore.edu.pl

Spotkanie odbędzie się za pomocą platformy ClickMeeting, a link do wydarzenia zostanie udostepniony uczestnikom mailowo najpóźniej dzień przed szkoleniem. 

Istnieje możliwość wcześniejszego przesłania pytań/zagadnień do poruszenia podczas wykładu przez prelegenta. Prosimy o kierowanie ich na adres: michal.gniadek-zielinski@ore.edu.pl

18.10.2021
Nieaktywny