Szczegóły szkolenia
Nauczanie skoncentrowane na ucznia
Nauczanie skoncentrowane na ucznia

Języki obce

WRKK

Brak adresatów

Adresatami webinarium są nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz nauczyciele języka angielskiego.

webinarium

Webinarium jest wspólną inicjatywą ambasady Stanów Zjednoczonych i Konsulatu USA w Krakowie.

Poprowadzi je trenerka i ekspertka w zakresie nauczania języka angielskiego pani Willow Barnosky, która posiada bogate doświadczenie w pracy dydaktycznej. Prowadziła zajęcia na uniwersytetach i w kolegiach w wielu krajach (m.in. USA, Japonia, Płd. Korea); współpracuje z Departamentem Stanu w zakresie edukacji językowej, prowadzi zajęcia i seminaria dla studentów w Polsce (Uniwersytet Rzeszowski i Opolski).

Webinarium prowadzone będzie w języku angielskim.
Termin: 23.11.2020 r. w godzinach 18.00 - 19.30

Zgłoszenia przyjmowane są przez system rekrutacji ORE – szkolenia.ore.edu.pl. do dnia 22 listopada.

Po weryfikacji i akceptacji zgłoszeń uczestnicy otrzymają drogą mailową zaproszenia do udziału w webinarium wraz z hasłem dostępu do platformy, na której będzie ono prowadzone.

Zaświadczenia uczestnictwa w Webinarium dostępne będą w koncie Uczestnika na platformie szkolenia.ore.edu.pl do samodzielnego pobrania i wydrukowania po zakończeniu wydarzenia od 5 października.

Tematyka wydarzenia:

Spotkanie będzie próbą określenia jak stworzyć angażujące środowisko klasowe, w którym uczniowie są zmotywowani do rozwijania umiejętności językowych, jak dobierać materiały dydaktyczne, aktywności i zadania dla uczniów, które pobudzają ciekawość i utrzymują zaangażowanie uczniów tematyką lekcji. Omówione zostaną przykłady tradycyjnych i nowoczesnych programów oraz inne czynniki, które wpływają na motywację uczniów i budują ich autonomię.platforma edukacyjna ORE

Elżbieta Witkowska adres e-mail: elzbieta.witkowska@ore.edu.pl

Kryteria naboru 

  • adresat (określony wyżej)
  • wypełnienie on-line formularza rejestracyjnego
  • kolejność zgłoszeń

Otrzymanie wiadomości e-mail informującej jedynie o pomyślnym przebiegu rejestracji on-line nie jest potwierdzeniem zakwalifikowania się na szkolenie. 
Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium otrzymają informację pocztą elektroniczną po zakończeniu rekrutacji wraz z hasłem dostępu do platformy, na której prowadzone będzie webinarium.
Udział w webinarium jest bezpłatny.


23.11.2020
Nieaktywny