Szczegóły szkolenia
Cyfrowe portfolio – bezpieczeństwo w komunikacji i w mediach
Cyfrowe portfolio – bezpieczeństwo w komunikacji i w mediach

Kompetencje kluczowe

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych

doradcy metodyczni, nauczyciele, nauczyciele konsultanci

Kurs e-learningowy

Rozwój umiejętności związanych z bezpiecznymi i zdrowymi sposobami komunikowania się w Internecie i korzystaniem z mediów.

Kurs został przygotowany w przystępnej formie „story”. W trakcie całego kursu uczestnik towarzyszy rodzinie Lawendowskich. Ta czteroosobowa rodzina uczy się razem z uczestnikiem, zgłasza swoje wątpliwości, pytania, czasem wchodzi z uczestnikiem w dialog. Lawendowscy bardzo chcą się uczyć, są otwarci na eksperymenty i pokonywanie trudności, nie można im również zarzucić braku poczucia humoru. Kochają Internet. Każdy z Lawendowskich ma trochę inne podejście do Internetu i inne zainteresowania. W pierwszym module kursu uczestnik poznaje Lawendowskich i ich specyfikę. Zadaniem uczestnika jest zdobywać umiejętności i pomagać Lawendowskim w zdobywaniu tych umiejętności.

Kryteria naboru

  • adresat - doradcy zawodowi, doradcy metodyczni, nauczyciele, którzy chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu bezpieczeństwa w komunikacji i w mediach.
  • wypełnienie on-line formularza rejestracyjnego

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają informację pocztą elektroniczną. Zaświadczenia będą wydawane WYŁĄCZNIE osobom spełniającym kryteria naboru.platforma e-learningowa ORE

Paweł Stępniak, 22 345 37 00, pawel.stepniak@ore.edu.pl

Szkolenie e-learningowe (15.02-15.05.2019)
Nieaktywny