Szczegóły terminu szkolenia
Diagnostyka różnicowa – zaburzenia ze spektrum autyzmu. Zadania i wyzwania zespołów orzekających w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

2024-05-15

2024-04-25

Platforma Zoom; 9.00 - 14.00

Anna Przybysz; anna.przybysz@ore.edu.pl

Szkolenie dedykowane jest dla członków zespołów orzekających w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu psychologa i pedagoga z tej samej poradni. Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają taką informację na podany podczas rejestracji adres e-mail do dnia 25.04.2024 r. dla terminów majowych, natomiast dla terminu czerwcowego do dnia 21.05.2024 r.

Uwaga! Otrzymanie wiadomości e-mail informującej o pomyślnym przebiegu rejestracji on-line nie jest potwierdzeniem zakwalifikowania się na szkolenie.

Nieaktywny