Szczegóły terminu szkolenia
Diagnoza kryterialna niepełnosprawności słuchowej i organizacja specjalistycznego wsparcia edukacyjnego. Zadania i wyzwania zespołów orzekających w poradniach psychologiczno-pedagogicznych

2024-06-11

2024-06-06

Platforma Zoom; 9.00 - 14.00

Anna Przybysz; anna.przybysz@ore.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu psychologa i pedagoga z tej samej poradni psychologiczno-pedagogicznej.
O zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu decyduje miejsce zatrudnienia, tj. publiczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna oraz kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają taką informację na podany podczas rejestracji adres e-mail do 29.05.2024 r.

Uwaga! Otrzymanie wiadomości e-mail informującej o pomyślnym przebiegu rejestracji on-line nie jest potwierdzeniem zakwalifikowania się na szkolenie.

Nieaktywny