Szczegóły szkolenia
Ewaluacja i udzielanie informacji zwrotnej na lekcji języka obcego
Ewaluacja i udzielanie informacji zwrotnej na lekcji języka obcego

Języki obce

Ośrodek Rozwoju Edukacji i Goethe Institut

doradcy metodyczni, nauczyciele konsultanci, nauczyciele języka niemieckiego II i III etapu edukacyjnego oraz nauczyciele konsultanci i doradcy metodyczni zajmujący się językiem niemieckim

Warsztat

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe-Institut w Warszawie zapraszają  na szkolenie w języku niemieckim 20 maja 2022r.  w godzinach 16:00 - 19:15 na platformie Zoom.

Uczestnicy szkolenia:

- dowiedzą się, jakie są doświadczenia innych nauczycieli języka niemieckiego na temat sposobów ewaluacji i udzielania informacji zwrotnej na lekcji języka obcego

- poznają  i wypróbują nowe rodzaje i typy ewaluacji i sposoby właściwego udzielania informacji zwrotnej

- nauczą jak zastosować nowe pomysły, techniki i ćwiczenia oraz zaplanują wprowadzenie poznanych typów ewaluacji/ feedbacku na własnej lekcji języka obcego).


 Harmonogram szkolenia

1. Wprowadzenie oraz wymiana doświadczeń na temat sposobów ewaluacji i udzielania informacji zwrotnej na lekcji języka obcego.

1

2. Prezentacja podstawowych rodzajów i możliwości ewaluacji oraz dyskusja nad sposobami właściwego i efektywnego udzielania informacji zwrotnej na lekcji języka obcego.

2

3. Zastosowanie przedstawionych pomysłów i narzędzi w praktyce –  planowanie działań własnych na lekcji języka niemieckiego.

1

 


online

Lider regionalny: Bartosz Czerwiński, e-mail: bartosz.czerwinski@icloud.com

Szkolenie jest bezpłatne. 

Kryteria naboru:

  1. czynni zawodowo nauczyciele języka niemieckiego II i III etapu edukacyjnego oraz nauczyciele
    konsultanci i doradcy metodyczni  zajmujący się językiem niemieckim.
  2. wypełnienie online formularza rejestracyjnego
  3. kolejność zgłoszeń.


Uwaga! Otrzymanie wiadomości e-mail informuje jedynie o pomyślnym przebiegu rejestracji online i nie jest potwierdzeniem zakwalifikowania się na szkolenie. 

Po zakończeniu rekrutacji lub po wyczerpaniu limitu miejsc osoby zarejstrowane otrzymają od prowadzącego mailowa informację o zakwalifikowaniu na szkolenie.

Aby z powodzeniem uczestniczyć w warsztatach online, potrzebny jest mikrofon, kamera i podstawowa znajomość systemu wideokonferencyjnego ZOOM. Ponieważ  spotkanie ma charakter warsztatowy, warunkiem udziału w szkoleniu jest włączenie kamer.

Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu dostępne będzie do samodzielnego pobrania z konta  Uczestnika na platformie Szkoleń ORE  w ciągu 14 dni roboczych. Osoby uprawnione otrzymają od prowadzącego szkolenie instrukcję pobierania dokumentu.

20.05.2022 (online)
Nieaktywny