Szczegóły szkolenia
Niemiecki dla nastolatków
Niemiecki dla nastolatków

Języki obce

Ośrodek Rozwoju Edukacji i Goethe Institut

nauczyciele języka niemieckiego II i III etapu edukacyjnego oraz nauczyciele konsultanci i doradcy metodyczni zajmujący się językiem niemieckim

webinarium

Webinarium adresowane jest do czynnych zawodowo i pracujących  w systemie edukacji nauczycieli języka niemieckiego II i III etapu edukacyjnego oraz nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych  zajmujących się językiem niemieckim.

Uczestnicy  webinarium: 

- wymienią się doświadczeniami dotyczącymi pracy z nastolatkami 

- opracują  listę  tematów atrakcyjnych dla młodzieży

- zaplanują wykorzystanie zaprezentowanych treści na lekcji języka

  niemieckiego.

Ponieważ  spotkanie ma charakter warsztatowy,  chcielibyśmy uprzedzić Państwa, że w czasie szkolenia mogą zostać Państwo poproszeni o włączenie kamer, w celu przeprowadzenia niektórych aktywności.  


platforma Goethe Institut

Lider regionalny - Małgorzata Fojecka, e-mail: fojecka.m@op.pl, tel.: 660 981 001

Szkolenie jest bezpłatne. Rejestracja na szkolenie nie jest jednoznaczna z przyjęciem na webinarium. Informację o wyniku rekrutacji otrzymają Państwo po zamknięciu naboru - zostanie przesłana przez prowadzącego lub koordynatorkę z GI. 

Kryteria naboru 
  • adresat (określony wyżej)
  • wypełnienie on-line formularza rejestracyjnego
  • kolejność zgłoszeń.

Zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w webinarium dostępne będzie do samodzielnego pobrania z konta  Uczestnika na platformie Szkoleń ORE  w ciągu 14 dni roboczych. Osoby uprawnione otrzymają pocztą elektroniczną informację z instrukcją pobierania.

05.03.2021 (-, brak wolnych miejsc)
Miejsca wyczerpane