Szczegóły szkolenia
Jak efektywnie uczyć języka obcego w klasach wstępnych (tzw. zerowych) i dobrze przygotować młodzież do nauki w klasach dwujęzycznych?
Jak efektywnie uczyć języka obcego w klasach wstępnych (tzw. zerowych) i dobrze przygotować młodzież do nauki w klasach dwujęzycznych?

Języki obce

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych

Nauczyciele uczący języka niemieckiego w klasach dwujęzycznych zerowych lub planujący uczyć w klasach dwujęzycznych

Seminarium

Spotkanie ma na celu podniesienie kwalifikacji metodyczno-dydaktycznych nauczycieli języka niemieckiego uczących w oddziałach dwujęzycznych (również w przyszłości w tzw. zerówkach) lub planujących uczyć w oddziałach dwujęzycznych.Centrum Szkoleniowe ORE w Sulejówku

1. Iwona Kuczkowska, Koordynatorka projektów edukacyjnych i językowych EUNIC, Goethe-Institut tel.: +48 22 505 90 24, e-mail: Iwona.Kuczkowska@goethe.de; 2. Anna Susek, Specjalistka ds. języków romańskich, ORE tel.: +48 22 345 37 75, e-mail: anna.susek@ore.edu.pl

Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu otrzymają informację pocztą elektroniczną.

Uwaga!  Otrzymanie wiadomości e-mail informującej jedynie o pomyślnym przebiegu rejestracji on-line nie jest potwierdzeniem zakwalifikowania się na szkolenie. 
Uprzejmie informujemy, że organizatorzy zapewniają dydaktykę, zakwaterowanie i wyżywienie, ale nie pokrywają  kosztów podróży.


23-11-2018 - 25-11-2018 (Sulejówek)
Nieaktywny